• ۱۱۷۹۷
  • ۲۶ / ۴ / ۱۳۹۸
رییس مرکز بودجه و پایش عملکرد وزارت بهداشت منصوب شد/ مشاور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت منصوب شد

سید کامل تقوی نژاد، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی فریدون نوری خواه را به عنوان رییس مرکز بودجه و پایش عملکرد این وزارت منصوب کرد.


به گزارش معاونت تحقیقات و فناوری، متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقای فریدون نوری خواه

نظر به سوابق و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان رییس مرکز بودجه و پایش عملکرد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب می شوید.

با توجه به اهمیت و جایگاه مدیریت بودجه و پایش عملکرد و مدیریت بهینه منابع، انتظار می رود هماهنگی های لازم به منظور همسو سازی سیاست ها، راهبردها و برنامه های آن مرکز با اهداف و برنامه های کلان کشوری و وزارت متبوع  از جمله بیانیه گام دوم انقلاب ،برنامه های مقام عالی وزارت و طرح تحول سلامت بعمل آمده و در زمینه چابک سازی امور، شفاف سازی گردش منابع، توزیع عادلانه منابع با اولویت نقاط محروم و کمتر توسعه یافته گام های موثری برداشته شود .

امید است با توکل به درگاه خداوند متعال و جلب مشارکت همکاران معاونت توسعه و همچنین سایر معاونت ها و دستگاه های تابعه وزارت بهداشت در پیشبرد امور محوله موفق و موید باشید .

از کلیه مدیران و کارشناسان و همکاران محترم در این حوزه انتظار دارم در جهت کمک به جنابعالی برای رسیدن به این اهداف از هیچ کوششی دریغ ننمایند.

 

مشاور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت منصوب شد

سید کامل تقوی نژاد، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی  دکتر مسعود ابوالحلاج را به عنوان مشاور معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت منصوب کرد.

براساس همین گزارش، متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر مسعود ابوالحلاج

عضو هیات علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

نظر به سوابق و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان مشاور اینجانب منصوب می شوید.

امید است با استعانت از الطاف الهی و همکاری و مشارکت کلیه همکاران در انجام امور محوله و پیشبرد برنامه های معاونت موفق و موید باشید .