• ۱۱۹۳۸
  • ۴ / ۱۰ / ۱۳۹۸
سومین همایش مدیران اطلاع‎رسانی پزشکی و منابع علمی دانشگاه­های علوم پزشکی کشور برگزار شد.

سومین همایش مدیران اطلاع‎رسانی پزشکی و منابع علمی دانشگاه­های علوم پزشکی کشور اول و دوم آبان ماه 1398 به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد.

سومین همایش مدیران اطلاع‎رسانی پزشکی و منابع علمی دانشگاه­های علوم پزشکی کشور روز چهارشنبه و پنجشنبه 1-2 آبان ­ماه  1398 با حضور و سخنرانی جناب آقای دکتر تفقدی معاون محترم تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد و سخنرانی جناب آقای دکتر کبیری رئیس محترم مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتتاح گردید.

در این همایش دو روزه مدیران اطلاع‎رسانی پزشکی و منابع علمی دانشگاه­های علوم پزشکی کشور نسبت به ارائه گزارش عملکرد این حوزه مدیریتی در سطح دانشگاه و ارائه مهمترین خدمات، دستاوردها و ایده­های خلاقانه اقدام نمودند. در این همایش مدیران دانشگاه­ها از نقشه راه و برنامه‎های آتی مدیریت اطلاع‎رسانی پزشکی و تامین منابع علمی دانشگاه‎ها و نیز شیوه پایش برنامه عملیاتی در سال 1398، اطلاع یافتند و در این زمینه به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

بازدید از موزه‌ مرکزی آستان قدس رضوی و زیارت بارگاه منور رضوی از دیگر برنامههای ارزشمند این همایش بود.

سومین همایش مدیران اطلاع‎رسانی پزشکی و منابع علمی دانشگاه­های علوم پزشکی کشور با جمع‎بندی گزارش‎ها، رویکرد و ایده‎های جدید و کاربردی دانشگاهها و نقطه نظرات مدیران حاضر در جلسه خاتمه یافت.

 لازم به ذکر است که برگزاری مطلوب و موفق این گرد‌همایی با کمک و همراهی جناب آقای دکتر رنگ‎رزی و سرکار خانم مدیرامانی و سایر همکاران دانشگاه علوم پزشکی مشهد ممکن شد.