• ۱۱۹۵۴
  • ۲ / ۱۱ / ۱۳۹۸
بازدید مدیر کل دفتر توسعه فناوری سلامت از مراکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد و خوراسگان( اصفهان)

مدیر کل دفتر توسعه فناوری سلامت در روز چهارشنبه مورخ 22/8/1398 از مراکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد و خوراسگان بازدید کردند.

برنامه های کاری مدیر کل دفتر توسعه فناوری سلامت در روز چهارشنبه مورخ 22/8/98 با بازدید از دانشگاه آزاد نجف آباد اصفهان و هیات رئیسه آن آغاز گردید.

در ابتدای این دیدار ، رئیس دانشگاه نجف آباد ، جناب آقای دکتر امیررضا نقش ضمن معرفی زیر ساخت ها ، پتانسیل ها و دستاوردهای فناورانه دانشگاه به تشریح اهداف و برنامه های تیم مدیریتی دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد در زمینه ارتقاء و توسعه برنامه های فناورانه پرداختند و در مقابل جناب آقای دکتر وطن پور ضمن بیان نکاتی درخصوص سخنان ریاست دانشگاه کمک ها و مساعدت های دفتر توسعه فناوری در جهت نیل به این اهداف را مطرح و راهنمایی های لازم را  در این خصوص ارائه دادند.

برنامه های کاری مدیر کل دفتر توسعه فناوری سلامت در نجف آباد با بازدید از مراکز رشد تجهیزات پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی ادامه پیدا کرد و ایشان ضمن بازدید از هر 25 واحد مستقر در این مرکز ، با محصولات تولیدی آنها موانع تولیدی و تجاری سازی آنها آشنا شدند و راهنمایی هایی را در این خصوص ارائه و نسبت به حل موانع و مشکلات آنها قول مساعد دادند.

ادامه برنامه های کاری جناب آقای دکتر وطن پور با بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان (خوراسگان) ادامه پیدا کرد. دیدار با هسته ها و واحدهای فناور و شرکت های دانش بنیان مرکز رشد این دانشگاه و آشنایی با محصولات و خدمات فناورانه آنها در ابتدای برنامه های کاری ایشان قرار داشت . دیداری که تمامی فناوران فرصت این را پیدا کردند تا دغدغه ها و مشکلاتشان را مطرح کرده و راهکارهای رفع و تسهیل رفع مشکلاتشان را جویا شوند.

نشست صمیمانه با ریاست دانشگاه و تیم مدیریتی ایشان و بحث تبادل نظر در خصوص راهکارهای توسعه فعالیت های فناورانه دانشگاه از دیگر برنامه هایی بود که در این دانشگاه انجام شد و در نهایت سخنرانی در جمع دانشجویان علوم پزشکی و تشریح برنامه های دفتر و تشویق آنها به فعالیت های پژوهشی و فناورانه که با استقبال گسترده دانشجویان، اساتید و حضار همراه بود ، حسن ختامی بود بر برنامه های کاری ایشان در دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان واحد خوراسگان .